Ielogoties

Piegādes informācija

Printēt
Preces piegāde Omnivas pakomātā

Omniva_lv

Piegāde ir bez maksas! Pakas izmēri nedrīkst pārsniegt 39x38x64 cm. Ja pakas izmēri pārsniedz 39x38x64 cm, tad paka tiks nodota adresātam tuvākajā pasta nodaļā. Pakomātu atrašanās vietas: www.omniva.lv/privats/adreses.

Pasūtītājs tiks informēts par pakas pienākšanu un atrašanās vietu ar SMS īsziņas vai e-pasta vēstules palīdzību, kurā būs norādīts skapīša atvēršanai nepieciešamais durvju kods, pakas atgriešanas kods, pakas saglabāšanas laiks. Ierakstiet skapīša durvju kodu, samaksājiet par pasūtījumu ar maksājumu karti un saņemiet paku no skapīša. Pakomāti ir pieejami 24 h. Pakas uzglabāšanas laiks ir 7 dienas.

Saņemot pasūtījumu Omnivas pakomātā, vienīgais iespējamais samaksas veids ir pēcmaksa.

Preces piegāde Smartpost paku termināļā

Piegāde ir bez maksas! Pakas izmēri nedrīkst pārsniegt 60x36x60 cm. Ja pakas izmēri pārsniedz 60x36x60 cm, tad paka tiks nodota adresātam tuvākajā pasta nodaļā. Paku termināļa atrašanās vietas: https://itella.lv/private-customer/parcel-locker-locations/

Saņēmējam tiek nosūtīts unikālais PIN kods un attiecīgais termināļa nodalījuma numurs, kurā ir ievietota paka. Smartpost termināļa darbības princips paredz ievadīt saņemto PIN kodu tieši nodalījuma durtiņās, nospiežot C, PIN kods un OK. Īsziņa satur informāciju par Smartpost termināļa atrašanās adresi, kā arī termiņu, līdz kuram paka tiks uzglabāta. Ja paka netiek izņemta, saņēmējam tiek nosūtītas 2 atkārtotas īsziņas. Paka tiek atgriezta nosūtītājam pēc 7 dienām, ja saņēmējs pēc pakas neierodas.

Saņemot pasūtījumu Smartpost paku termināļā, vienīgais iespējamais samaksas veids ir pēcmaksa.

Preces piegāde Latvijas Pasta nodaļā
Padomā, kura vieta Tev ir vispiemērotākā, lai saņemtu sūtījumu un saņem to tur! Vai tā būtu tuvākā pasta nodaļa Tavai mājai vai vasaras mājai, darba vietai vai par tirdzniecības cantrā, kurā Tu iepērcies ikdienā.
Noteikti uzrādi savos datos mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu, jo kad Tavs pasūtījums būs pasta nodaļā, Tu saņemsi sms un/vai e-pasta paziņojumu. Preces saņemšanai neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.
Piegāde ir bez maksas!

Lūdzu, ievēro, ka sūtījumu vēlams izņemt tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Ja sūtījums netiek izņemts 10 dienu laikā, tiks aprēķināta maksa par pasūtījuma glabāšanu – 0,50 € par katru dienu, neskaitot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Pasūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta sūtījumu izsniegšanas vietā.
Preces piegāde ar Latvijas Eksprespastu
Ja pasūtījumā ietilpst lielgabarīta preces, kuras Latvijas Eksprespasts piegādā uz mājām (prece, kuras svars pārsniedz 35 kg), tad pie pasūtījuma kopējās summas jāpieskaita maksa par piegādi 10,10 € apmērā, kura jāmaksā vienu reizi, saņemot pirmo sūtījumu no viena un tā paša pasūtījuma.
Ja pasūtījums sastāv tikai no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg, piegādes maksa uz mājām ir 15 €. Pasūtījumi no 65 € tiks piegādāti bez maksas! Par pasta pakalpojumiem jāmaksā, saņemot preci. Pievērs uzmanību, ka preci, kuras svars pārsniedz 35 kg piegādā līdz personīgās mājas ārdurvīm/kāpņu telpas ārdurvīm.
Ja Pasūtītājs vēlas atdot preci, kuras svars pārsniedz 35 kg, Pasūtītājam jāsazinās ar OÜ Catalogue-shop darbinieku (tālr. 671 51 666), kurš šo informāciju nodos Latvijas Eksprespastam, un pēc tam eksprespasta pārstāvis paņems preci.