Sveicināti! Ielogoties

Pasūtīšanas informācija

Printēt

PASŪTĪŠANA

1. pa tālruni: 6 71 51 666
    Mēs gaidām Tavus zvanus: darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00
    Svētku dienās darba laiks var tikt mainīts.
    Raksti jerkurā laikā uz info@bonprix.lv un veic pirkumus interneta veikalā.
    Papīra kataloga preces Tu vari pasūtīt arī online-pasūtījumu lapā

2. pa e-pastu: info@bonprix.lv

3. mājas lapā internetā: www.bonprix.lv

4. pa pastu: BonPrix, A/K 68, Rīga LV-1050

 

CENA UN TĀS APMAKSAS KĀRTĪBA
Pasūtījuma apmaksa tiek veikta skaidrā naudā, saņemot preci pa pastu. Cenā ir iekļauts PVN un transportēšanas izmaksas. Cena var tikt koriģēta, ja mainās PVN likme. Neatkarīgi no tā, cik daudz preču ir pasūtījis viens cilvēks un kāds ir kopējais sūtījumu skaits, un kad preces tiek piegādātas attiecīgā pasūtījuma ietvaros, maksa par pasta pakalpojumiem 5,50 € apmērā tiek iekasēta tikai vienu reizi. Tavs pasūtījums var tikt iesaiņots vienā vai vairākos sūtījumos, kā arī tikt piegādāts dažādās dienās. Maksa par pasta pakalpojumiem 5,50 € apmērā jāmaksā tikai vienu reizi.
Ja pasūtījumā ietilpst preces, kuras Latvijas Eksprespasts piegādā uz mājām (prece, kuras svars pārsniedz 35 kg), tad pie pasūtījuma kopējās summas jāpieskaita maksa par piegādi 10,10 € apmērā, kura jāmaksā vienu reizi, saņemot pirmo sūtījumu no viena un tā paša pasūtījuma.
Ja pasūtījums sastāv tikai no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg, piegādes maksa uz mājām ir 15 €.

Tagad vari saņemt preces arī Circle K degvielas uzpildes stacijā!

Circle K DUS var saņemt sūtījumus svarā līdz 7 kg. Sūtījumi, kuru svars būs lielāks par 7 kg, tiks automātiski nosūtīti uz adresāta pasta nodaļu, par ko netiks atsevišķi paziņots. Circle K DUS var saņemt sūtījumus 10 dienu laikā. Pēc tam, sākot ar 11. dienu, sūtījumus varēs saņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā, kur par sūtījumu tiks iekasēta sūtījuma glabāšanas maksa par katru diennakti, neieskaitot pasta nodaļas brīvdienas un svētku dienas. Circle K DUS nav iespējas sūtījumus atvērt un pārbaudīt to saturu. Circle K DUS nav iespējas sūtījumus nodot atpakaļsūtīšanai un izteikt par tiem pretenzijas – pieteikt pretenzijas un nodot sūtījumus atpakaļsūtīšanai var jebkurā Latvijas Pasta nodaļā.
Ja pasūtījums sastāv no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg, kā arī citām precēm, un šīs citas preces tiek atsūtītas agrāk, tad tās tiek nogādātas Latvijas Pasta nodaļā (maksa par pasta pakalpojumiem 5,5 €). Kad pienāks prece, kuras svars pārsniedz 35 kg, tā tiks piegādāta mājās (maksa par preces piegādi 10,10 €). Kopējā maksa par preces piegādi ir 15 €. Par pasta pakalpojumiem jāmaksā, saņemot preci. Pievērs uzmanību, ka preci, kuras svars pārsniedz 35 kg piegādā līdz personīgās mājas ārdurvīm/kāpņu telpas ārdurvīm.

 

ATTEIKUMS NO PASŪTĪJUMA
BonPrix ir tiesības atteikties no Tava pasūtījuma, ja Tu 12 mēnešu laikā 3 vai vairāk reizes esi veikusi/-cis pasūtīto preču atgriešanu, tās neizpērkot.

 

PASŪTĪJUMA IZPILDE
Vidējais pasūtījuma izpildes laiks ir 30 dienas. Ja pasūtījuma izpildes laiks ir vairāk kā 30 dienas, paziņosim par to atsevišķi uz e-pastu. Prece pienāk pasta nodaļā pēc Tavas dzīvesvietas vai Tevis norādītajā Circle K DUS. Par preces saņemšanu saņemsi paziņojumu no Latvijas Pasta. Ja vēlies par pakas pienākšanu tikt informēta/-s ar SMS vai pa e-pastu, tad papīra paziņojums netiek sūtīts. Izvēloties elektronisko paziņojumu, GSM pasūtītāja datu lauka aizpilde ir obligāta. Lūdzu, ievēro, ka sūtījumu vēlams izņemt tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Ja sūtījums netiek izņemts 10 dienu laikā, tiks aprēķināta maksa par pasūtījuma glabāšanu – 0,50 € par katru dienu, neskaitot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Pasūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta sūtījumu izsniegšanas vietā.

 

PRECES ATGRIEŠANAS UN APMAIŅAS KĀRTĪBA
Atpakaļ sūtīšana ir bez maksas. Tu vari iepazīties ar preci un atgriezt to atpakaļ 14 dienu laikā no tās saņemšanas dienas pastā.
Circle K DUS nav iespējas sūtījumus nodot atpakaļsūtīšanai un izteikt par tiem pretenzijas - pieteikt pretenzijas un nodot sūtījumus atpakaļsūtīšanai var jebkurā Latvijas Pasta nodaļā
.
Atpakaļ nosūtītās preces var tikt izmantotas tikai iepazīstināšanas vai testēšanas nolūkiem. Gadījumā, ja preces tiek atsūtītas atpakaļ sabojātas, nolietotas vai nekārtīgas, Pārdevējam ir tiesības pieprasīt kompensāciju no Pircēja saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Prece kopā ar aizpildītu atgriešanas lapu jānes atpakaļ uz to pasta nodaļu, kur tā tika saņemta (ja prece saņemta Circle K DUS, to atgriešanai var nest uz jebkuru pasta nodaļu). Ja pasūtītās preces izmērs Tev nav derējis un vēlies mainīt tās pašas preces izmēru, tad pasta pakalpojumi  5,50 € Tev nebūs jāmaksā. Nauda par atgriezto preci tiks pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu 14 dienu laikā no preces reģistrēšanas BonPrix noliktavā. Nauda tiek pārskaitīta tikai uz bankas kontu, izņemot Latvijas pasta kontus (LPNS). Ja klients atgriež visas vienā pasūtījumā pasūtītās preces atpakaļ, nevienu no precēm neizpērkot, klientam būs jāapmaksā atgriešanas pasta izdevumi 1,50 € un 10,50 € apmērā, ja pasūtījumā ietilpst arī lielgabarītu un smagās preces. Pasta pakalpojumu izdevumu atmaksu BonPrix pārskaitīs kopā ar pēdējās atgrieztās preces summas pārskaitījumu no BonPrix. Gadījumā, ja klientam ir parāds BonPrix, maksa par pasta izdevumiem netiek atgriezta, bet tiek ieskaitīta klienta parāda kontā. Pasūtāmo preču pavadzīmi obligāti jāsaglabā, jo tas ir dokuments, kas apstiprina pirkumu, un garantija ir spēkā tikai tad, ja Tev ir saglabājies rēķins-pavadzīme. Lai gūtu vairāk informācijas par pirkumu garantiju, sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas centru pa tālruni 671 51 666.
Ja Pasūtītājs vēlas atdot preci, kuras svars pārsniedz 35 kg, Pasūtītājam jāsazinās ar OÜ Catalogue-shop darbinieku (tālr. 671 51 666), kurš šo informāciju nodos Latvijas Eksprespastam, un pēc tam eksprespasta pārstāvis paņems preci.

 

APMAKSA AR KREDĪTU
Kopā ar BEST LĪZINGS mēs piedāvājam Tev iespēju izmantot kredītu preču, kas pasūtītas mūsu katalogā, apmaksai, tādējādi Tu vari veikt nomaksas pirkumu. Šajā gadījumā BEST LĪZINGS noslēgs ar Tevi kredīta līgumu, Tev būs jāmaksā BEST LĪZINGS kredīta summa Tavā izvēlētajā laika posmā.
Pirkt preci uz nomaksu var tikai mūsu pilngadīgie klienti. Veicot pasūtījumu Tev jānorāda savs personas kods, jāsniedz mums informācija par savu darba vietu, darba stāžu, kopējiem ienakumiem (netto), esošiem kredītsaistību maksājumiem mēnesī un vēlamo maksājumu skaitu. Ja Tavs kredīta pieteikums tiks apmierināts, Tev par to paziņos 7 darba dienu laikāIzvērtējot kredīta pieprasījumu, pirms kredīta izsniegšanas BEST LĪZINGS izvērtē  Tavu maksātspēju,  pamatojoties uz iesniegtajiem personas datiem. Sniedzot savus personas datus, klients piekrīt savu datu apstrādei un Kreditētāja tiesībām gan saņemt datus par Kredīta ņēmēju no Trešām personām, gan nodot Kredīta ņēmēja datus Trešām personām par Kredīta ņēmēju  un visām viņa saistībām – pret Kreditētāju ar mērķi izvērtēt Kredīta ņēmēja maksātspēju, vienlaicīgi ņemot vērā arī Kredīta ņēmēja uzņemtās saistības pret citiem kreditoriem, veidot Kredīta ņēmēja kredītvēsturi  gan par izpildītajām, gan par neizpildītajām saistībām, iekļaujot datus parādnieku reģistros, nodrošināt  citiem Kredīta ņēmēja kreditoriem viņu tiesību aizsardzības interesēs iepazīties ar Kredīta ņēmēja pilnīgu kredītinformāciju. No tā ir atkarīga Tev piešķirtā kredīta summa.

KREDĪTA SUMMA
Parasti kredīts, ko Tu vari saņemt mūsu preču apmaksai, ir ierobežots, un tas ir līdz 1500 €, turklāt kredīta minimālā summa (t.i. minimālā preces cena, kuru var apmaksāt, izmantojot kredītu) ir 35 €. Ikmēneša maksājums nedrīkst būt mazāks par 7 €. Prece, kuras cena pārsniedz 1500 €, var tikt nopirkta uz kredīta atkarībā no klienta maksātspējas. BEST LĪZINGS patur sev tiesības izvērtēt klienta maksātspēju.

KREDĪTA PROCENTI Nominālā procentu likme gadā ir 25%. Sakarā ar kredīta piešķiršanu citu izdevumu nav.
Maksājumu mēnesī, pieņemot, ka prece iegādāta bez pirmās iemaksas, aizdevuma termiņš 24 mēneši. Gada procentu likme (atbilstoši LR MK noteikumiem Nr. 1219 "Noteikumi par patērētāju kreditēšanas līgumu") sastāda no 49.85 % -59.33 %.
Aprēķina paraugs 12 mēnešu termiņam: maksājumu skaits = nomaksas termiņš mēnešos
kredīta kopējā summa = kredīta summa x 25 ÷ 12 ÷ 100 x maksājumu skaits
ikmēneša maksājuma summa = kopējā kredīta summa ÷ maksājumu skaits

KREDĪTA ATGRIEŠANA Maksājumu daudzumu kredīta atgriešanai Tu vari izvēlēties pati/-s, izmantojot maksimāli 24 mēnešu periodu kredīta dzēšanai. Tu vari izvēlēties starp 3,6,9,12,15,18,21,24 mēnešu maksājumu periodiem (= maksājumu daudzums).
Ar preci Tu saņemsi maksājuma grafiku kredīta dzēšanai. Pasta pakalpojumi tiek atmaksāti pastā, saņemot preci. Visi maksājumi tiek iemaksāti grafikā norādītajos datumos uz BEST LĪZINGS kontu. Pērkot preci kredītā, Tu nevari norēķināties par precēm, izmantojot dzim-šanas dienu atlaižu kuponus.
Ja Tu atgriez daļu preces, Tev tiks izsūtīts jauns maksājuma grafiks par Tevis izvēlētajām precēm.

ATRUNAS NO KREDĪTLĪGUMA Tev ir tiesības 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas atteikties no kredītlīguma. Atteikšanās no kredītlīguma nenozīmē atteikšanos no pirkuma līguma. Tāpēc šajā gadījumā, Tev tomēr ir pienākums 14 dienu laikā apmaksāt kompānijai BEST LĪZINGS pirkuma summu, ko esi saņēmusi/-is kredītā, kā arī kredīta procentus par kredīta izmantošanas periodu. Tev ir tiesības pirms termiņa pilnībā vai daļēji atgriezt kredītu. Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!

Kreditora dati: "BEST LĪZINGS"; VRN 54103053771, Pils iela 16, Alūksne, LV-4301